Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Okuma Süresi: 2 dakika

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak her türlü nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi sayesinde evinizin dekorasyonunu değiştirebilir, tatile çıkabilir, beyaz eşya ve elektronik eşya gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Akbank’ın sunduğu ihtiyaç kredisi kullanarak aklınıza gelebilecek bütün ihtiyaçlarınız için finansal destek alabilirsiniz.

Akbank ihtiyaç kredisi vade ve faiz seçenekleri

Akbank’tan ihtiyaç kredisi almak istediğinizde vade olarak maksimum 36 ay vadeden yararlanabilirsiniz. 18 yaşından büyük olan ve aylık düzenli geliri olan herkes Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Akbank ihtiyaç kredisi ürününden yararlanarak bütün ihtiyaçlarınıza karşılık bulabilirsiniz.

Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı sabit olarak %1,35 olarak belirlenmiştir.

Akbank ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli evraklar

Akbank ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli evraklar ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli belgeler aşağıda sıralanmıştır.

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • İkametgah belgesi

Bu evraklar ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka gerekli risk incelemelerini gerçekleştirdikten sonra sizlerden kefil isteme hakkına sahiptir. Bu gibi durumlarda kefil bularak kredinizi kullanabilirsiniz.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için size en yakın Akbank şubesine uğrayabilirsiniz. Bankanın şubesinde kredi başvurusu yetkilisi ile görüşüp ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli olan evrakları beyan edip kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka ortalama olarak 3 iş günü içerisinde kredi başvurunuzun sonucunu sizlere bildirecektir.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için ayrıca interneti de kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için aşağıda bulunan ” Hemen Başvur “ butonuna tıklayınız. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurduktan sonra formu göndermeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun sonucu sizlere bildirilecektir. Krediniz olumlu olarak cevaplanırsa bankanın şubelerine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

1

 

İsterseniz BURAYA tıklayarak bankanın sizi aramasını sağlamanız da mümkün.

akbank ihtiyaç kredisi başvurusu

 

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu
Lütfen Yazımızı Oylayın!

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu %1,29 başlıklı makalemizde ziraat bankası ihtiyaç kredisi başvurusu, ziraat bankası ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli belgeler ve ziraat bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*