Akbank Kiralık Kasa Fiyatları

Okuma Süresi: 1 dakika

Değerli eşyalarınızı güvenilir bir yerde muhafaza etmek için en ideal yer bankalardır. Eğer Akbank ile çalışarak Akbank kiralık kasa fiyatları seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Akbank kiralık kasa fiyatları ve boyutları

Kiralık kasa imkanlarından yararlanmak istiyorsanız, kasada muhafaza edeceğiniz değerli eşyalarınıza göre 3 çeşit kasa bulunmaktadır. Bunlar Küçük, Orta ve Büyük kiralık kasa çeşitleridir. Sizlerde ihtiyacınıza göre kasa çeşitlerinden seçiminizi yapabilirsiniz.

İsterseniz Akbank kasa ücretlerinden önce, bankanın kiralık kasalarında uyguladığı yönetmeliği inceleyelim. Akbank, kiralık kasa kullanacağınız zaman öncelikle sizlerden bir yıllık depozito almaktadır. Bu depozito bütün kasa tipleri için standart 200TL’dir. Banka 200TL olan depozitoyu kiralama süresi bittiğinde sizlere tekrardan iade etmektedir. Kiralık kasa süreniz dolduğunda banka Akbank’ta bulunan ve kiralık kasaya bağlı olan vadesiz hesaptan yıllık kasa ücretini tahsil etmektedir. Eğer kiralık kasaya bağlı olan vadesiz hesabınızda bakiye yoksa banka diğer hesaplarınızdan bu ücreti tahsil etmektedir.

Kasaya erişim sağlaması için başka bir kişiye de yetki verebilirsiniz. Yetki verme işlemini gerçekleştirmek için bankanız ile görüşmeniz ve gerekli işlemleri gerçekleştirmeniz yeterlidir.

Akbank kiralık kasa ücretleri aşağıdaki gibidir.

Akbank küçük boyutlu kiralık kasa ücreti 300TL

Akbank orta boyutlu kiralık kasa ücreti 350TL

Akbank büyük boyutlu kiralık kasa ücreti 450TL

Burada yazılan kasa ücretleri yıllıktır.

Akbank Kiralık Kasa Fiyatları
Lütfen Yazımızı Oylayın!

Bir önceki yazımız olan Ziraat Hesap No Kartın Neresinde Yazar? başlıklı makalemizde ziraat bankası hesap numarası nerde yazar ve ziraat hesap no hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*