Evde Kına Paketleme işi 2019

EVDE kına paketleme işi veren firmaların telefon numaraları

Kına Paketleme

Birçok ev hanımı gelir bütçesine katkıda bulunmak amacıyla evde boş durmak yerine ne iş yaparım da bütçeye katkı sağlarım diye düşünüyor. Son günlerde Evde kına paketleme işi 2019 için birçok firmadan talepler olduğunu söyleyebiliriz.  İşte evde yapılacak işlerden birisi: Evde Kına Paketleme İşi 2019 hakkında biraz açıklama yapalım…

Yapımı kolaydır ve fazla el becerisi gerektirmez. Bu nedenle evde duran bayanlara uygun bir iş. Sadece biraz görselliğe önem vermeniz gerekmektedir. Mesela sıradan bir klasik model yerine daha özgün tasarım çıkararak diğer aynı işi yapan bayanlardan bir adım öne geçebilirsiniz.

Bu işte ister kendi işinizi kurabilir isterseniz de bir firma ile anlaşarak maaşlı ya da günlük çalışabilirsiniz. Büyük şehirlerde bu işle ilgili firmalar çoktur. Bu işi yapmaya kararlıysanız iş bulmanız zor değildir sadece işinizi iyi yapın gerisi gelir.

Firma ile çalışacaksanız firma size kısıtlı miktarda malzeme gönderir. Siz bu malzeme ile iyi işler başarırsanız firma sizi beğenir ve size daha fazla malzeme gönderir. Ve artık aylık bütçeye iyi bir kazanç getirisi sağlamış olursunuz.

Bu işi bireysel değil de aile ortamı içinde veya dost grupları halinde yapabilirsiniz. Eğer kalabalık bir şekilde bu işi yapacaksanız firmaya kişi sayısını bildirmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede firma kalabalık iş isteğine size daha fazla malzeme göndererek cevap verecektir. Böylece daha fazla malzemeyle daha fazla kına paketi işi yaparak kazancınızı katlayabilirsiniz.

Sizlere en rağbet gören evden ek gelir sağlayabilecek bir işi anlattık. Gerisi sizlere kalmış. İşinizi ne kadar özenle yaparsanız öne geçme olasılığınız çok yüksek olur. Bu iş için ciddiyseniz iş ilanları verebilir ve ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evden yapılabilecek ek işler 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:2    Ortalama:3.5/5]

4 yorum

  1. evde kına paketleme işi veren firmaların telefonuna nereden ulaşabilirim ve genelde bu firmalar istanbulda mi oluyor bilen var mı dostlar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*