Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu %1,29

Ziraat Bankası tüketici kredisi
Okuma Süresi: 2 dakika

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak her türlü ihtiyacınıza nakit sağlayabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın ihtiyaç kredisi ürününün faiz oranlarını, vade seçeneklerini ve nasıl başvuruda bulunacağınızı yazımızın devamını inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları ve vade seçenekleri

Kredi TürüVade SüresiFaiz Oranı
Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi48 Ay1,29%

Her ihtiyacınızı karşılamanız için sizlere sunulan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi ürününden maksimum 48 ay vade ile yararlanabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz kredi tutarını aylık gelirinize orantılı bir şekilde vade seçmeniz oldukça önemlidir.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı ise her vade seçeneği için sabit olarak %1,30 olarak verilmektedir. Bu faiz oranı kredi kampanyalarında değişiklik gösterebilir.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli belgeler

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli belgeler vardır. Kredi çekmeniz için gerekli olan bu belgeleri aşağıda liste şeklinde bulabilirsiniz.

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • İkametgah belgesi

Ziraat Bankası kredi başvurusu için kefil ön şart aramamaktadır. Ancak kredi risk incelemeleri sonrasında sizlerden kefil isteme hakkına sahiptir.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için size en yakın Ziraat Bankası şubesine uğrayabilirsiniz. Kredi çekmek için gerekli evraklar ve banka yetkilisi ile dolduracağınız kredi başvuru formu ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka 3 iş günü içerisinde sizlere kredi başvurunuzun sonucunu iletecektir.

Ziraat Bankası şubelerinden başvuruda bulunabileceğiniz gibi Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için interneti de kullanabilirsiniz. İnternetten kredi başvurusu yapmak için aşağıda bulunan ” Hemen Başvur ” butonuna tıklayınız. Açılan ekranda gerekli bilgileri doldurup kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvuru sonucu cep telefonunuza bildirilecektir. Kredinizi kullanmak için kredi çekmek için gerekli olan evraklar ile birlikte bankanın şubelerine gitmeniz gerekmektedir.

1

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu %1,29
Lütfen Yazımızı Oylayın!

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu başlıklı makalemizde yapı kredi bankası ihtiyaç kredisi başvurusu, yapı kredi bankası ihtiyaç kredisi başvurusu sms ve yapı kredi bankası ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli belgeler hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*